سوالات متداول

آیا تعمیرات در مجموعه کیوتیم مویایل دارای گارانتی و می باشد؟

بله تمامی کارهای تعمیراتی در مجموعه کیو تیم موبایل با ضمانت یک ماهه صورت میپذیرد.

-آیا قطعات استفاده شده در تعمیرات موبایل کیوتیم دارای ضمانت میباشد؟

بله تمامی قطعات به شرط و با ضمانت اصلی بودن به مشتریان عزیز تحویل داده میشود.

3-آیا به صورت غیر حضوری نیز میتوان برای تعمیر موبایل اقدام کرد؟

اگر در تهران باشید با پیک موتوری و اگر در شهرستان تشریف داشته باشید با پست وتیپاکس و یا روش های دیگر میتوانید دستگاه را ارسال و در کمترین زملن ممکن سالم تحویل بگیرید.

نحوه پرداخت سبد خرید به چه صورت میباشد؟

در مواردی که امکان پرداخت فاکتور فروش در محل وجود داشته باشد مشتری میتواند با انتخاب پرداخت در محل، هزینه ارسال کالا را در آدرس ارائه شده به پیک زردکوه پرداخت نماید، با این حال زرد کوه برای افزایش بازدهی ارائه خدمات و کاهش مراحل پروسه فروش و تحویل کالا به شما مشتری عزیز پیشنهاد میکند تا کل مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین واریز نمایید، بدیهی است همواره امکان بازگشت وجه طبق شرایط و رویه بازگشت وجه مندرج در راهنمای خرید امکان پذیر خواهد بود.

5-آیا میتوان پس از اعلام هزینه از تعمیر گوشی صرف نظر کرد؟

بله مشاوره کلمل توسط تکنسین مجموعه کیوتیم ارایه میگردد و درصورت عدم تمایل و یا مقرون به صرفه نبودن تعمیر گوشی به همان صورت اولیه خدمت مشتری عزیز برگشت داده میشود

4-روند پذیرش گوشی های تعمیری در مجموعه کیو تیم موبایل به چه صورت است؟

پس از ارسال دستگاه و تحویل به مجموعه گوشی توسط تکنسین عیب یابی و اعلام هزینه نهایی به مشتری عزیزاعلام میگردد.

نحوه ارسال کالا چطور خواهد بود؟

زردکوه برای ارسال تمامی کالاهای خریداری شده چند روش متفاوت در نظر گرفته که شما میتوانید بهترین آنرا با توجه به شرایط و محل تحویل مرسوله خود انتخاب کنید. رویه ارسال کالا در بخش مربوطه موجود و قابل مطالعه میباشد.

آیا امکان بازگرداندن کالا را دارم؟

بله، با توجه به شرایط و رویه بازگشت کالا زردکوه 7 روز محلت تست و بازگشت کالا در نظر گرفته که میتوانید شرایط و نحوه بازگشت کالا را در بخش مربوطه مطالعه نمایید.

چگونه سفارش خود را لغو کنم؟

شما همواره امکان لغو و بازگشت سفارش خود را قبل از ارسال مرسوله دارید، با تماس با پشتیبانی سایت از طریق شماره تلفن دفتر زردکوه و اعلام بازگشت وجه تا حداکثر 24 ساعت پس از تایید بازگشت وجه پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

چگونه میتوانم سفار ش خود را پیگیری کنم؟

وضعیت سفارش شما از طریق پروفایل کاربری همواره قابل مشاهده میباشد، پس از ارسال محموله پیگیری سفارش بسته به نوع ارسال محموله میتواند متفاوت باشد، برای این موضوع به پروفایل خود مراجعه کنید و از طریق گزینه پیگیری سفارش، وضعیت سفارش و روش ارسال را مشاهده کنید. برای مرسولات ارسالی توسط پیک زردکوه میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید در سایر روش ها با دریافت کد پیگیری مرسوله خود را از طریق شرکت همکار مورد نظر پیگیری کنید.

بسته بندی مرسولات چگونه است؟

کلیه مرسولات ارسالی زردکوه در بسته بندی مخصوص زردکوه ارسال میشود. کالاهای حجیم یا سنگین در بسته بندی با پوشش سخت برای حفظ سلامت مرسوله ارسال خواهد شد. در صورتی که در رابطه با بسته بندی مرسوله خود حساسیت خاصی دارید با درج در قسمت توضحیات در هنگام سفارش نسبت به مطلع ساختن کارشناسان فروش ما اقدام نمایید.

آیا امکان تغییر کالا پس از ثبت نهایی وجود دارد؟

خیر، پس از ثبت نهایی و صدور فاکتور، صرفا میتوانید نسبت به لغو سفارش اقدام کنید. برای تغییر سفارش، با لغو سفارش جاری و ایجاد سفارش جدید شما امکان دریافت مرسوله جدید خود را خواهید داشت.